top of page

2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group

Public·11 members

Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 18/11/2023


Ekipi i kombëtares zvicerane ende pa fillu loja, ishte optimist për fitoren e sigurt. Granit Xhaka ende pa fillu loja ka thënë : «Do t'i lëmë dy gola, ...


Klan Kosova - WikipediaNga Wikipedia, enciklopedia e lirë Klan KosovaLlojiTransmetues privatShteti KosovaZona e transmetimitKosovaShqipëriaMaqedonia e VeriutMali i ZiGjermaniaZvicraBashkëpunuesitTV Klan (më parë)SelitëRruga "Lidhja e Pejës", Zona Industriale, Prishtinë, KosovëProgramimiGjuha/ëtShqipPërmasa e figurës1080i (HDTV 16:9)Shërbimi i ndërrimit të kohësKlan Kosova 2PronësiaPronariKushtrim Gojani (KGO Media Investments Holding)Kanalet simotraKlan Kosova FM (radio)HistoriaThemeluar8 dhjetor 2008; 14 vite më parëNisur17 shkurt 2009; 14 vite më parëThemeluesiAleksandër FrangajBaton HaxhiuLidhjetFaqja zyrtarehttps://klankosova. tv Klan Kosova është një kanal televiziv privat kabllor me seli në Prishtinë, Kosovë. Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 Sporti 12 sht - EAD 5 ditë më parë — Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Shqipëria drejtpërdrejt falas Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 Livestream [8][9][10] Vendimi shkaktoi debat të fortë mes shoqërisë civile të Kosovës si dhe komunitetit ndërkombëtar gazetaresk, duke ia zënë vëmendjen shteteve Quint [en] që shprehën "shqetësim të thellë" rreth këtyre ngjarjeve. Punonjësit e Klan Kosovës dhe pjesëtarët e Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës (AGK) dolën në protestë ndaj vendimit më 31 gusht 2023. [11] Emisionet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Programacioni i Klan Kosovës përfshin një varg të gjërë të emisioneve të drejtpërdrejta dhe të xhiruara më përpara, edicioneve të lajmeve, programeve socio-ekonomike dhe zbavitëse (filma, sporti, etj. ). Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 2018 / 14:41 Me koncertin e ... U themelua më 2 dhjetor 2008 dhe transmetimin e filloi më 17 shkurt 2009 (në përvjetorin e parë të Pavarësisë së Kosovës). [1] Sot ka më shumë se 230 punonjës. [nevojitet citimi] Ai është ndër transmetuesit më të njohur privatë në këtë shtet. Klan Kosova lindi si një nevojë për t’iu përgjigjur zhvillimeve më të fundit që kanë ndodhur në Kosovë dhe afrimit gjithnjë e më të madh me Shqipërinë. Duke parë interesimin e qytetarëve të Kosovës, duke qenë vazhdimisht i pranishëm në Kosovë në mbulimin e ngjarjeve të mëdha, por edhe të jetës së përditshme, TV Klan i Shqipërisë, pas 11 viteve suksesi, vendosi që të ketë jo më një degë të tij në Prishtinë, por të themelojë një televizion të ri të Kosovës. Kjo degë u themelua nën mbikëqyrjen e Aleksandër Frangajt. Vec prodhimeve të veta, Klan Kosova transmeton edhe seriale vendore, si dhe seriale të huaja nga SHBA dhe Turqia. Tani është nën pronësinë e KGO Media Investments Holding, një kompani e vendosur në Shkup. Historiku[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Klan Kosova filloi transmetimet në vitin 2009 me simbolikën e shënimit të njëvjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, nën pronësinë e Aleksandër Frangajt të TV Klanit. Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 Ndiqni live dhe eksk 2 orë më parë — Ndiqni live dhe ekskluzivisht Kosovë-Zvicër, duke nisur nga ora 20:45 në “SuperSport 3”, në linkun më poshtë, shkruan albinfo.ch. Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 18 nëntor 2023 Jet 2 orë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt 12 nëntor 2023 Transmetim telev 6 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2 nën 2023 ... RPNA Community Benefits Coalition 12 sht 2023 — Zvicra-Kosova 29/07/23 @ 10:38 NDESHJA E PARAFUNDIT PËR KOSOVËN Sonte Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. (Sporti***) Polonia U21 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page