top of page

2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group

Public·11 members

Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023


17 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis ... Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova Shqipëria ...


(SPORTI>) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 11 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Kolonizimi Serb i Kosovës/Shtypi 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12 ... Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 Sporti 12 sht - EAD 5 ditë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 Sporti 12 sht 2023 — [FUTBOLLI<<<] Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 3 ditë ... (FALAS! ) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9... E megjithatë! … Megjithatë, teksa të shfaqet e vërteta e paqortueshme, ajo na thotë se Dinamo, që gjithashtu kishte lojtarë mjaft të talentuar dhe bëri një kampionat fort të respektueshëm, është një kampione jo e merituar. Është kampione thjesht ngaqë është përjashtuar pa asnjë të drejtë kryesuesja 17 Nëntori e cila me fitoren e mohuar ndaj Partizanit ndodhej 3 pikë mbi Dinamon. Këto janë dilemat që të krijojnë vështirësi të njohjes të titullit plotësisht të merituar të 17 Nëntorit. Ashtu si në dossier-in tonë të vitit 1996 apo shkrimeve të mëpasme, heshtja ka vazhduar edhe më e thellë se dikur. Federata Shqiptare e Futbollit e sotme nuk pranon të merret me këto ngjarje të cilat duket qartë që ajo i quan të harruara. Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach 4 ditë më parë — [[[Transmetim i Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet ... Hungari drejtpërdrejt) U18 Euro Kampionati Basketboll 2023/2024 Come join our Channell. EKSKLUZIVE/ Besnik Dizdari: Titulli i vitit 1967, disa variante për të vendosur drejtësi (E PLOTË)Nga BESNIK DIZDARI KAPITULLI III SI VAZHDONTE VITI SPORTIVOPOLITIKO-SHOQËROR 1967… Shqipëria socialiste nuk ndalte, natyrisht. Ajo vazhdonte vitin e saj revolucionar ‘67. Duket se nuk është lehtë pra, t’i jepet titulli kampion këtij 17 Nëntori, kur sado të lehta të duken tri ndeshjet e fundit, prapëseprapë, kur kujton çuditë e befasitë e futbollit, gjithçka mund të ndodhte. Ky mund të jetë ai, që po më pëlqen ta emërtoj si varianti i kujtesës, çka do të thotë se ju takon të bëni një ceremoni përkujtuese dhe të paktën t’i jepni 17 Nëntorit të Tiranës atë që po e quaj “Medalja e Kujtesës”, të një titulli që iu hoq me pa të drejtë. Dhe kjo, jo thjesht për një nostalgji, por më tepër si një rregullim kritik i historisë. Dhe për nderim të atyre futbollistëve të pashlyeshëm të skuadrës së famshme të kryeqytetit tonë. VARIANTI I VARIANTEVE: 17 NËNTORI – KAMPION I SHQIPËRISË 1967 Kështu po e quaj, duke e veçuar nga tri variantet me numra, ngaqë në të vërtetë ky është një variant subjektiv i pengesës së madhe. Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 17 tetor 2023 Sot 16 tet 2023 — 54 minuta më parë — Andorra Kosova drejtpërdrejt 12.10.2023 4 ditë më parë — ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 ... Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt falas 17/11/2023 1 ditë më parë — 13 tet 2023 — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 (TRANSMETIM TELEVIZIV! ) Polonia U21 Kosova U21 15 orë më parë — [[TV]] ... (TRANSMETIM>>>>) Kosova Zvicra drejtpërdrejt 9 shtator 9 sht 2023 — (TRANSMETIM>>>>) Kosova Zvicra drejtpërdrejt 9 shtator 2023 6 pri 2022 — Kjo marrëveshje parashikon marrjen e dëshmive, komunikimin e ... Dhe subjektiviteti shpeshherë sundon mbi objektivitetin apo qoftë dhe mbi faktin. Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD... LIVE: Hungari U18 vs Shqipëri U18 | U18 Euro Kampionati... Shqipëri U18 versus Hungari U18 Free Livestream HD Shqipëri U18 vs. (((SHIKO ONLINE##))) Rumania U21 Shqipëria 9 orë më parë — drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. drejtpërdrejt falas 6 Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV DREJTPËRDREJT@@) ... [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 1 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. GRUPI C: Italia, Zvicra, Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. Eurovizion ... 17 Nëntori – Dinamo 3-1. Mandej, Dinamo e Tiranës, me Asllan Rusin në krye, fiton 3-2 me Partizanin e Beogradit në volejboll për Kupën e Kampioneve. Mirëpo, kur mendon se është luajtur për muaj më radhë, edhe kjo duket se nuk shkon. E shihni se çfarë ngatërrese i kanë krijuar historisë së kampionateve të Shqipërisë vendimet kundërligjore të futbollit, në këtë rast për kampionatin e vitit 1967?! Dhe nuk mund të bëjmë sot “krimin” kundërsportiv të vitit 2021 që bënë Federatat Shqiptare të Basketbollit e të Volejbollit që zhdukën kampionatet e Shqipërisë dhe titujt e kampionit për shkak të mospërfundimit të tyre nga trysnia e COVID-it. (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q ... Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 Shqipëria U21 shiko live 08. 09. Poland U21. [SOT#] Polonia U21 Kosova U21 2023 2 orë më parë 9 tet drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia . (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose është zhvendosur nga Kosova për shkak të konfliktit dhe nuk mund . [FALAS!] Kosova Zvicra drejtpërdrejt 09/09/2023 1 ditë më pa 9 sht 2023 — 1 ditë më parë — Republika Çeke | Vesna – My Sister's Croën Zvicra| Remo Forrer – Watergun Serbia | Luke Black – Samo Mi Se Spava Suedia | ... Ministria e Brendshme dhe Sigurimi i saj i Shtetit ishin në krye të detyrës. Madje, ata kishin edhe skuadrën e tyre të futbollit që pak muaj më parë kishte rrëmbyer me vendim tryeze titullin e kampiones së Shqipërisë. Revolucioni marshonte. (TRANSMETIM@) Kosova U21 Gjermania... Ireland. Fédération Internationale de Football Association. ^ "FIFA Circular no [Sporti!! ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Nga Erald... [[TRANSMETO**]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 sht 2023 — Live streams U21 | Euro U19 | Algarve Cup Women | Atlantic Cup | Euro U17 | Euro Women |. Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of 6 orë më parë — Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova ishte drejtpërdrejt. falas , neser shperndahet ndeshje e madhe falas.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page